Ahoj svet!

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdravím virtuálny svet.

Vitajte na mojom blogu a komentárovom webe. Je to zvláštne, ale net je už tak preplnený blogmi, že niekedy mám pocit, akoby žiadny ďalší blog už neuniesol. A on … unesie !!! Jupí. To je krása virtuálneho sveta. Niektoré veci (aj ďalšie blogy)  môžu existovať bez toho, aby o ne niekto stál. Respektíve aby o ne stál aj niekto navyše okrem tvorcu.

Ale teraz vážne. Pomerne veľa času strávim na internete, nasávam veľa informácií a asi ich potrebujem zo seba nejako dostať. Zrelaxovať, otriasť sa alebo čo. A tak som sa rozhodla do tohto procesu zahrnúť znova len internet, klávesnicu a prirodzené tempo vyťukávania. Viem, že nás je na tomto svete veľa, a každého zaujíma niečo iné … napriek tomu verím (áno, naozaj verím), že by si na tomto webovom kúsočku mohol každý nájsť niečo, čo ho zaujme, čo sa mu bude páčiť, alebo mu len spríjemní deň.

Nemám ambície konkurovať spravodajským portálom, napriek tomu by som sa chcela venovať aj tejto oblasti. Tiež nemám ambíciu stať sa virtuálnym učiteľom, napriek tomu by som chcela aj trocha vzdelávať – alebo skôr sprostredkovať aj užitočné informácie pre praktický život. Nemám ambíciu byť virtuílne wellness či relaxačné štúdio, napriek tomu verím, že si na webovinách aj oddýchnete.  A tak trochu dúfam, že weboviny.info nebude len tuctový všeobecný blog, ale že bude niečo viac.

Tak si tu sedím pri klávesnici a potichučky si prajem veľa šťastia pri písaní a čítaní tohto webíku. Snáď sa mi rozrastie a bude sa mu dariť pod virtuálnym slnkom :-) . A veru, ak by ste mali nápad, o čom by ste chceli čítať – dajte vedieť :-) . Zastihnete ma na: kontakt (zavináč)weboviny.info

 

Do skorého čítania priatelia.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.