O projekte

logo_tinastudio

Zdravím všetkých návštevníkov. Som rada, že ste zablúdili aj na tieto stránky :-) . Verím, že nájdete mnoho inšpirácie .. či už pre praktický život, osobný rozvoj alebo vaše zamestnanie – či podnikanie.

… o tejto stránke

Je to môj druhý úspešný projekt (prvý je blog o podnikaní). Myšlienka zriadiť takúto stránku ma napadla v čase, keď som hľadala nové reklamné možnosti – nielen pre seba, ale aj pre mojich klientov. Manažujem moju marketingovú a reklamnú agentúru Tina štúdio, ktorá sa špecializuje na malých a stredných podnikateľov. A keďže som nenašla dosť príležitostí (uznávam, boli dosť špecifické), ktoré by som mohla využívať, napadlo ma zriadiť vlastnú “agentúrnu” stránku, niečo medzi blogom a ezinom. A tak začiatkom roka 2012 som svoj nápad začala postupne realizovať. A stálne niečo nové pridávam, zlepšujem a popri tom publikujem :-) .

Zároveň pri tvorbe tejto stránky som sa rozhodla pre nie práve štandardný typ reklamy- TEXT LINK REKLAMU. Hm, áno …. zatiaľ na dvoch mojich portáloch. Ale viem, že táto reklama má pre mňa veľký potenciál do budúcna. Minimálne kým bude pre webstránky dôležité budovať SEO a linkbuilding. Čo bude ešte dosť dlho .-)

Na stránke môžete nájsť naozaj rôzne texty. Člením ich do kategórií a pridávam rôzne tagy/značky pre lepšiu navigáciu. Venujem sa témam, ktoré ma zaujímajú dlhodobo, udalostiam, ktoré ma oslovili svojou podstatou a prepletám ich svojimi nápadmi, radami a tipmi a návodmi. Zatiaľ chcem, aby sa web uberal práve týmto smerom – takým mixom a nešpecifickou úrovňou medzi osobným blogom a e-zinom. :-)

Prajem vám všetkým veľa inšpirácie … tej nikdy nie je dosť a aj úplne nesúvisejúca vec vám v konečnom dôsledku môže vniknúť myšlienku, ktorej realizácia vám prinesie uspokojenie a úspech :-) . Čo lepšie si možno priať?

PS: Netvrdím, že som objavila ameriku :-)

autor

Ing. Martina Lukáčová, majiteľka a manažérka marketingovej a reklamnej agentúry Tina štúdio. V oblasti podnikania, internetového marketingu a reklamy pôsobí viac ako 7 rokov. Publikuje v rámci vlastných i klientských projektov prostredníctvom internetu. Okrem poskytovania služieb klientom pôsobí ako poradca a kouč pre malých podnikateľov a živnostníkov.