Môj jesenný trik proti prechladnutiu: obnovte si oblečenie!

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk
športové oblečenie a outlet, eshop

Nie je to iba tradícia, ale nutnosť, že na jeseň podrobíme náš šatník veľkej prebierke a upratovaniu. Letné oblečenie vyšupneme hore/ do zadu …  a na „najlepšie“ miesta na sa dostáva teplejšie – jesenné oblečenie.

 

Neviem ako u vás, ale u nás doma je jeseň veľmi kritické obdobie – ťažko si zvykáme, že sa už treba obliekať inak, že bez ponožiek to jednoducho nemôže byť….no jednoducho, vysvetľovanie nemá konca kraja. Pamätám si na našu triednu učiteľku na strednej a jej výrok, ktorý dodnes rada používam a hlavne sa ním riadim: „V mesiacoch, v ktorých je „r“ sa nesmie sedieť vonku na zemi.“ Priznám sa – dobrá rada, ktorá je v tomto prípade naozaj nad zlato! A každá nepozornosť sa nám vypomstí v podobe nachladnutia (v tom lepšom prípade). S deťmi je to o niečo ťažšie, kým sa týmto sezónnym zmenám prispôsobia. Ale aby som nezabudla – pointa je – nenechať sa zbytočne podchladiť.

 

Svoj každoročný boj som sa rozhodla tento raz naplánovať inak. Nielen veľkým „vetrom“ v šatníku. Rozhodla som sa pre najlepšiu motiváciu aká môže byť – ak si treba obliekať niečo navyše – nie je väčšia ochota, ako si dať niečo nové, pekné … a hlavne primerané k sezóne.

 

Najmenšie obmedzenia v našej rodine pociťujeme, ak volíme športové oblečenie. Takže šup na net, naklikať eshop so so športovým oblečením a vyberať.

 

Hneď od úvodu – čo môže byť pohodlnejšie ako mikina – jednoducho hodíte na seba a ide sa! Mikiny máme v našej rodine naozaj radi – kto vymyslel zips? Má u nás zlatú cenu PRAKTIK :-) .

 

Počuli ste už výrok – že najskôr prechladnete od nôh? Moja babka mi ho vštepila – a som jej za to vďačná. :-) Takže preto nikdy nepreskočím dôležitú časť šatníka – obuv. Naša pánska časť ľudstva (ale inak z celkom pochopiteľných dôvodov) nedá dopustiť na botasky – pohodlné, praktické. Takže pánske tenisky sú u nás na nákupnom zozname tiež.

 

Sama za seba – ja nikdy nevynechám nové hrubé ponožky do môjho šuflíka. Máte aj vy ten svoj „tajný“ jesenný tip? Šup sem s ním! Možno svoje „pravidlá“ upravím :-)

.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*


*

33 780 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

HTML tags are not allowed.