Písať recenzie sa oplatí!

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk
645412_59418477

Recenzie sú skvelou možnosťou, ako sa dozvedieť o niečom konkrétnom viac podrobností a zistiť skúsenosti iných. Alebo  naopak posunúť svoje vlastné skúsenosti ďalej v podobe vlastnej recenzie. Veď teraz za recenziu môžete vyhrať luxusnú dovolenku pre dvoch! 

Recenzie sú užitočná vec

Poznáte to, keď si plánujete dovolenku, prebrúsite poriadne internet. Najprv zvoliť destináciu a potom ten správny hotel. V tom však býva najväčšia zrada. Kým destinácie sa menia pomerne pomaly, hotely môžu byť na tom opačne.

Overiť si skúsenosti iných nie je nikdy na škodu. Jedným z portálov, kam by ste mali pri výbere hotela zabrúsiť je napríklad recenzie-hotelov.sk. Stovky recenzií na hotely kde len chcete. Jednoduché vyhľadávanie, dobrá orientácia a prehľadné informácie vám určite hľadanie hotela uľahší i spíjemní. Na hotely sa môžete priamo pozrieť v podobne krásnej fotogalérie, ktorá je pripojená ku každému recenzovanému hotelu. Naozaj paráda!

Napíšte recenziu – vyhrajte dovolenku :-)

Portál recenzie-hotelov.sk  teraz spustil v spolupráci s  CK Orex Travel atraktívnu súťaž pre svojich pisateľov recenzií. Stačí napísať vlastnú recenziu na hotel, v ktorom ste boli ubytovaní a vyplniť prihlasovací formulár. A je to, hráte o luxusnú dovolenku v Turecku. Mimochodom, práve Turecko je top krajina s najviac hodnotenými hotelmi na recenzie-hotelov.sk.

takže rekapitulácia: Cenou v súťaži je dovolenka pre dvoch –  all inclusive  v 5* hoteli v Turecku, v termíne 28.9 – 5.10 2013. Svoju recenziu a prihláškový formulár môžete posielať až do 15. septembra 2013.

Počet recenzií nie je obmedzený, každý sa však môže zaradiť do žrebovania o dovolenku maximálne 2x. Výhra je pre dvoch, takže napríklad jeden pár môže byť do žrebovania zaradený celkom 4x. To je celkom fajn zvýšenie pravdepodobnosti, čo poviete?

Pre viac informácií si kliknite na : http://dovolenka.recenzie-hotelov.sk/sutaz-darujeme-vam-dovolenku

.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*


*

33 780 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

HTML tags are not allowed.