Recenzia: Vytvorte si vlastný web, tadá – hotovo!

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk
web-tada

Webstránka je dnes naozaj samozrejmosťou. Bez nej sa nezaobídete! Tak ako bolo kedysi nemysliteľné fungovať bez vizitky, dnes to v plnej miere platí o web stránke. Či sa jedná o podnikateľské alebo osobné stránky, patria medzi základ internetovej prezentácie. Dokonca sa odporúča vlastná web stránka aj pre významnejšie udalosti, podujatia, projekty……  Ale pozor, vôbec to nemusí byť drahé ani ťažké! Môžete to zvládnuť sami.

Váhate? Neváhajte a vytvorte si vlastný web úplne sami!

Nemusíte byť programátorský profík, ani stráviť hodiny nad počítačom. Ak si rozumne vyberiete spôsob tvorby webu, stačí ak sa budete starať iba o obsah. Jednoduchý spôsob tvorby web stránky svojpomocne ponúka www.tada.sk, zvládne to naozaj každý. Ak máte pochybnosti, ukážkové video s návodom vás určite presvedčí.

Systém tvorby webu na tada.sk je ako skladačka. Predpripravené časti web stránky si vyskladáte podľa potreby. Niektoré ani nemusíte použiť, ak sa vám nepozdávajú, alebo ich nebudete využívať. Potom zvolené časti naplníte vlastným obsahom – textom, fotografiami … a tadá – hotovo. Fungujete online a nemusíte sa starať o technické záležitosti a vývoj trendov v oblasti tvorby web stránok.

Ako vytvoriť web na tada.sk ?

Začnete výberom názvu, ktorý bude slúžiť aj ako adresa webu (niečo.tada.sk), pokiaľ si nezakúpite vlastnú doménu  – niečo.sk. V tzv. centrále (administrácia) budete mať zobrazené jednotlivé časti nového webu, ktoré môžete upravovať jedným klikom na tlačítko upraviť. Písanie textov pripomína zjednodušený word. Farba písma sa zladí automaticky podľa neskôr zvolenej farebnej varianty. Všetko pripravené. Skutočný výzor úprav webstránky si pozriete klikom na náhľad. Pozrite si príklad jednoduchého a plne funkčného webu.

Jednotlivé časti webu môžete vyskladať podľa vlastných potrieb. Patria tam text, galéria, novinky, cerfitikáty. Pevnou súčasťou webu sú kontakty, ak chcete aj s ukážkou vašej adresy priamo na mape. Šikovné, nie? Všetky časti webu sú automaticky a funkčne prepojené – pripravené na používanie :-) . Môžete si vybrať z atraktívnych a moderných prvkov ako napríklad slider fotografií na ukážkovej webstránke.

Vzhľad webu môžete kedykoľvek meniť a to aj za „ostrej prevádzky“. Na výber je niekoľko štýlov a farebných variant, ktoré sú graficky upravené podľa najnovších požiadaviek pre zobrazovanie web stránky na počítačoch i mobilných zariadeniach. To je dnes naozaj dôležité, keďže sa výrazne zvyšuje podiel zobrazení jednotlivých webov na mobiloch a tabletoch. O tieto záležitosti sa vôbec nemusíte starať, priateľské prostredie pre rôznych užívateľov internetu zatraktívni webstránku v každej situácii aj v budúcnosti.

Výhody, ktoré si užívate

Pri tvorbe vlastnej web stránky na tada.sk vidím niekoľko výhod. Nemáte žiadne počiatočné náklady, platby vopred - napríklad na rok, žiadnu viazanosť. Nízke mesačné poplatky umožňujú flexibilné plánovanie a maximálne prispôsobenie vašim potrebám. V podstate platíte iba za to, čo využívate a kedy to využívate. Jednoduchá matematika, ktorá v praxi funguje najlepšie :-) . A získate k tomu ďalšiu výhodu – ak si predsa len s niečím nebudete vedieť rady, máte naporúdzi kvalifikovanú pomoc odborníkov. Takže žiadny strach, všetko zvládnete sami :-) .

.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*


*

33 626 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

HTML tags are not allowed.