Rozprávkový príbeh americkej šperkárky

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Jewel Kade, americký šperkársky idol z Utahu začal ako dizajnérska vášeň mamy piatich detí. Hľadala spôsob, ako mať svoje deti vždy blízko srdca.

 

Čoskoro ju rodina a priatelia žiadali o podobné šperky, originálne kúsky, ktoré prerazili aj do maloobchodnej siete. V roku 2008 založila Jewel Kade a predávala šperky v butikoch a rôznych prehliadkach. Dopyt však čoskoro prerástol jej možnosti, čo otvorilo bránu novému rastu. Chcela svoje nadšenie zdieľať s ďalšími dizajnérmi.

 

Dnes je Jewel Kade sieť mnohých stylistov, ktorý hrdo označujú šperky symbolom JK. Patria k špičke doma a na internete.

 

Trendy Jewel Kade na jeseň 2012

Nové trendy sa v Jewel Kade nesú v znamení troch základných rysov. Šperky JK odrážajú v precíznej ručnej práci krásu, lásku a život.

1. Menej je viac tento raz neplatí! Zabudnite! Horúcim trendom nastávajúcej jesene je vrstvenie. Dovolené je miešanie kovov ako striebro a zlato, dokonca budete in, ak primiešate aj medené a mosadzné šperky!

2. Osobné prispôsobenie. Dôraz sa kladie na vyjadrenie individuálnej osobnosti. Top kolekcia je Photo Charms, v ktorej sú šperky vyrábané na mieru. Stylisti vychádzajú z návrhov zákazníkov, ktorí pretavia svoje predstavy šperkov do obrázkov priamo online. Medzi ďalšie populárne rady patria značky Sadie a Jack, v ktorých šperky nosia originálne správy a mená. Ako hovorí  zástupca spoločnosti, vidia veľký nárast v dopyte po originálnych šperkoch. Tie podľa neho nesú osobný príbeh a znamenia, čo majú nositelia týchto šperkov radi.

3. Farebnosť. Podľa Jewel Kade nás čakajú jasné a žiarivé farby. Žiarivé oddtiene najjasnejších farieb budú inšpirované prírodou – ako koraly, citróny…

 

.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*


*

33 780 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

HTML tags are not allowed.