Šatník pre náramkové hodinky

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Stock Photography: Holding Hands. Image: 36622
© Photographer Georgios M. W. | Agency: Dreamstime.com

Predaj a obchod s náramkovými hodinkami je na vzostupe, napriek tomu, že klasické náramkové hodinky dávno stratili svoju pôvodnú funkcionalitu. Aktuálny čas (a teraz mám na mysli hlavne jeho zobrazovanie) nás obklopuje všade naokolo na najrôznejších elektronických prístrojoch. A napriek tomu všetkému vlastní priemerná európanka 6 – 7 náramkových hodiniek!

Hodinky či šperk?

Vtip je v tom, že dnes sú hodinky považované skôr za šperky, ako za prístroje na meranie času. Výrobcovia sa úspešne prispôsobujú novým trendom a úspešne využívajú najrôznejšie prístupy v dizajne náramkových hodiniek. Mnohé sú zdobené drahými kameňmi či vyrobené z drahých kovov. “Nové” materiály a povrchová úprava úspešne držia krok s najnovšími módnymi trendmi. Mnohé svetové návrhárske domy zaradili do svojich kolekcií okrem šperkov už aj hodinky.

Faktom je tiež skutočnosť, že i módne farebné trendy sú často impulzom na nákup ďalších hodiniek do “šatníka”. V minulosti prevládali v drahých kolekciách hodinky v tóne striebra a zlata, ciferníky zdobené diamantmi či kryštálom. Dnes nové materiály otvárajú ďalšie možnosti pre extravaganciu, zladenie s oblečením a ostatnými doplnkami.

Hodinky dnešnej modernej doby snúbia funkčnosť a krásu. Vybrať si môže každý, s akýmkoľvek vkusom či preferenciami. In je nielen tradičná klasika, jemné či robustné ciferníky. Nájsť možno hodinky v podobe príveskov či dokonca manžetových gombíkov! V hesle – hodinky vhodné na každú príležitosť sa bude žiť čoraz ťažšie. Iný typ sa totiž hodí do telocvične a iný k večerným šatám. Bežná módna márnotratnosť určite nesklame výrobcov a obchodníkov a tak “šatníky” pre hodinky budú pre nás zrejme takou samozrejmosťou ako dnes šperkovnice plné pravých šperkov ale aj bižutérie. Každý kúsok vhodný na inú príležitosť.

Mimochodom, koľko  náramkových hodiniek dnes vlastníte?

 

 

.

2 comments on “Šatník pre náramkové hodinky

  1. dictaphone olympus on said:

    Greetings! I know this is kind of off topic but I was wondering if you knew where
    I could get a captcha plugin for my comment form?
    I’m using the same blog platform as yours and I’m having difficulty finding one?
    Thanks a lot!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*


*

33 626 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

HTML tags are not allowed.