Spodné prádlo – trendy 2012

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Móda je premenlivá a oblečenie jej podlieha oveľa viac ako čokoľvek iné. Spodné prádlo nie je výnimka, veď dnes je plnohodnotnou súčasťou šatníka modernej ženy s dôstojným miestom! Nečudo, aj taká “maličkosť” ako spodne pradlo vplýva na to, ako sa žena cíti.

Okrem toho, že módne kúsky sú v dnešnej dobe nielen krásne a sexy, sú pohodlné a mnohé modely rafinovane formujú krivky tela.  Nové možnosti pre nakupovanie prináša on-line nákup, vďaka ktorému možno nájsť naozaj širokú ponuku rôznych štýlov,  takže si vyberie skutočne každý!

 

Správny výber spodnej bielizne stojí na vhodnom zvolení veľkosti, tvaru a štýle. Každej postave svedčí niečo iné, a každá žena má svoj obľúbený štýl. Pozornosť si zasluhujú aj výber materiálu – musí byť príjemný na nosenie, stálofarebný, a odolný pri častejšom praní. Za kvalitu si treba priplatiť, ale v tomto prípade sa oplatí sa investovať.

Kolekcie pre spodné prádlo

Módni výrobcovia  zostavujú sezónne kolekcie aj pre spodné prádlo, preto nie je ťažké kráčať s módou aj pod šatami.

Jedným z najnovších trendov je vintage štýl (50-te roky) pri ktorom sú nohavičky ťahané vyššie na trupe a nižšie na nohách. Tento retro štýl pri vhodne zvolených materiáloch zoštíhľuje, vyhladzuje a tvorí ploché bruško. V častých vyhotoveniach kombinácia čipky dodáva ženský zvodný vzhľad.

Podprsenky sa prispôsobujú rôznym potrebám modernej ženy. Sú štruktúrované a dvíhajú líniu poprsia. Spodné prádlo celkovo nasleduje všeobecné trendy pre dámske oblečenie. Dominujú jemné materiály v paselových farbách, rafinované detaily ako sklady, stužky, farebnosť.

Jednofarebné sú stále moderné, ale k slovu sa častejšie dostávajú rôzne vzory a grafické otlačky – veľmi obľúbené sú napríklad kvetinové vzory.

Najnovší trend spomedzi materiálov patrí hodvábu – hlavne v svetlejších farbách. Muži však tiež obľubujú na svojich partnerkách satén a čipku.  Nejeden kúsok spodného prádla pôsobí ako skutočný šperk, svojím vyhotovením, nápadom, precíznosťou a luxusným vzhľadom.

.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*


*

33 780 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

HTML tags are not allowed.