Tehotenská móda a top značky, ktoré sa oplatí spoznať

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk
babybelly

Viete o tom, že krásna, voľná tehotenská móda je výsadou tehuliek len pár desaťročí? Pritom, tehotenstvo nás sprevádza od počiatku, v móde sa dostáva do popredia len od cca 70-tycho rokov minulého storočia. Čo by spomienkou dohodil, nie? Historicky sa ženy halili do širokých sukien a záster, ktoré boli viac-menej bežnou súčasťou každodenného obliekania aj mimo obdobia tehotenstva.

Hlavne chudobné vrstvy roľníckych žien nepoznali nič špeciálne určené pre obdobie veľkého bruška. Prvé prispôsobené tehotenské šaty sa objavujú až v baroku – ale žiadna sláva. Ešte dlho po tom bolo módne tehotenské bruško zakrývať a skrývať. 

Tehotenské oblečenie,

ktorému neodolá žiadna žena

Dámska móda bola historicky viac alebo menej štedrá k ženám, ktorých postava zodpovedala spoločenskej predstave. Tehotenstvo to však rozhodne nebolo. Dnešným krásnym modelom tehotenského oblečenia vďačíme až objaveniu nových moderných materiálov, ktoré dajú vyniknúť ženskosti a ponúkajú dobrý komfort a pohodlie pri nosení. Štýlová tehotenská móda bruško nezakrýva, naopak – krásne ho zvýrazňuje a zároveň poskytuje možnosť moderného obliekania na každú príležitosť. A to pri rozumnom rozpočte na tehotesnkú garderóbu!

Takže boom posledných rokov dal možnosť vyrásť špeciálnym módnym značkám, ktoré sa tehotenskej móde venujú na plný úväzok.

tehotenské šatyQueen Mum

a tehotenské šaty

Svetoznáma značka z Holandska. Medzi plusy patrí nielen kvalita materiálov, ale aj vlastný dizaj tkanín, čím dokážu modely veľmi rýchlo reflektovať na najnovšie módne trendy.

Medzi top módne trendy patria tehotenské šaty, ktoré sú priliehavé, elastické a dokonale prispôsobené pre potreby a pocity tehotnej ženy. Značka Queen Mum všeobecne stavila na maximálnu kvalitu materiálu, dokonalý strih a pohodlie pri nosení. Čo asi najviac ocení každá tehuľka v treťom trimestri. Ľahko prehodiť na seba niečo pekné, štýlové a pohodlné.

Veľké kvetinové vzory sa zdajú byť pre tehotné ženy ideálne – podčiarkujú ženskú hravosť a cit pre štýl v každom kúslu oblečenia.

 

Love2Wait a trendy tehotenské rifle

tehotenské rifle

 

Opäť holandká značka, ktorá sa zameriava prevažne na mladé mamičky, ktoré majú svoj vlastný štýl. Najväčšiu lásku získali vďaka pohodlným tehotenským nohaviciam, medzi ktorými pravdaže nechýbajú trendy tehotenské rifle :-) . Veď ktorá žena nemá vo svojom šatníku aspoň jedny? Tak prečo si ich odopierať počas tehotenstva?

Tehotenské nohavice patria do skupiny “musí mať každá tehuľka”. Sú pohodlné, pokryjú aj nepriazeň počasia. Dnešné modely dajú krásne vyniknúť rastúcemu brušku – a to vďaka zníženému pásu v kombinácii s džerzejovým panelom!  Pri značke Love2Wait nájdete všetky klasické odtiene a dokonalé strihy, ktoré vyformujú nohy a zadoček.

Rifle sú ikonou módy a čiastočne aj pre ich dokonalú kombinovateľnosť s iným oblečením. Takže pri dobrom výbere súboru tehotenských tuník a tričiek získate hneď niekoľko fantastických kombinácií  takmer na každú príležitosť.

 

.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*


*

33 578 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

HTML tags are not allowed.