Zdravo hravo – pre každého

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk
1314902_99313658

Zaujímate sa o svoje zdravie? Mali by ste si kliknúť aj na eMagazín zdravohravo.sk !  Kde vlastne  naše zdravie pramení?

Je to samozrejmosť priznaná každému? Nie, nie je !
A preto by sme vo vlastnom záujme mali vedieť o zdraví a veciach s ním súvisiacich čo najviac :-)

Je to vskutku inšpiratívne čítanie. Zisťovať ako to v našom tele funguje, čo všetko má vplyv na zdravie, hoci o tom vôbec nemusíme vedieť, alebo premýšľať. 

Veľa sa napríklad píše o detoxikácii tela. Internet je preplnený senzačnými novinkami a správami z tejto oblasti. Nedôveryhodne však pôsobia “zázračné riešenia”, alebo “zaručené výsledky” hoci nemusíte pre to urobiť takmer nič. – Uznajte sami, veríte tomu?

Naše telo je ako malý- veľký zázrak. V podstate ako život samotný. Funguje v ňom tisíc vecí naraz, v dokonalej harmónii – a na nás zostáva len naozaj malá časť. Napríklad dodať mu kvalitnú stravu. Viete, že naše stravovanie je základom? Nielen dodáva energiu a živiny, ale tiež množstvo ďalších látok, ktoré sú veľmi potrebné pre našu imunitu ( veď imunitný systém je naozaj zložitý ale dokonalý systém množstva rôznych reakcií), prirodzenú detoxikáciu (ktorá mimochodom prebieha v našom tele non-stop :-)  ). 

Na zdravohravo.sk nájdete naozaj inšpiratívne články. Môžete objaviť nielen dobré rady a praktické informácie, ale zistíte aj súvislosti, ako naše telo funguje a udržiava svoje zdravie. Portál je postavený na prehľadnom zoskupení tém do základných oblastí ako detoxikácia, imunita, trávenie, vitamíny a minerály…. Okrem toho si môžete vybrať články tematicky podľa špecifického kľúčového slova. Takže jednoducho si môžete vždy vybrať presne to, čo chcete čítať :-)

Môžete začať napríklad článkom: Kam chodí telo na stavebný materiál? alebo Cudzie organizmy v našom tele? 

Okrem toho som tam objavila info o pripravovanej eBook o detoxikácii. Ak budú informácie porovnateľné s publikovanými článkami , tak sa máme naozaj na čo tešiť :-)

 

 

.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*


*

33 780 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

HTML tags are not allowed.